Otto-Wille Koste

Konsultti

otto-wille.koste@demoshelsinki.fi

+358 40 521 7122

Mikko Annala

Vanhempi asiantuntija

mikko.annala@demoshelsinki.fi

+358 40 778 6062

Aleksi Neuvonen

Co-founder

aleksi.neuvonen@demoshelsinki.fi

+358 50 534 4241

Roope Mokka

Co-founder

roope.mokka@demoshelsinki.fi

+358 44 040 0413

Atte Ojanen

Tutkimuskoordinaattori

atte.ojanen@demoshelsinki.fi

+358509177994

Lari Hokkanen

Tutkimuskoordinaattori

lari.hokkanen@demoshelsinki.fi

+358 50 491 2431

Vera Djakonoff

Asiantuntija

vera.djakonoff@demoshelsinki.fi

+358 40 539 3751

Erkki Perälä

Vanhempi konsultti (tällä hetkellä työvapaalla)

Satu Lähteenoja

Vanhempi asiantuntija

satu.lahteenoja@demoshelsinki.fi

+358 44 500 2993

Leena Alanko

Team lead, Emancipatory Economy

leena.alanko@demoshelsinki.fi

+358 50 537 3393

Petra Sipari

Talouspäällikkö

petra.sipari@demoshelsinki.fi

+358 50 538 5650

Johannes Nuutinen

Lead, International Markets

johannes.nuutinen@demoshelsinki.fi

+358 45 203 3123

Pinja Lehtonen

Vanhempi asiantuntija, vuorovaikutus

pinja.lehtonen@demoshelsinki.fi

+358 45 670 3838

Olli Bremer

Chief Operating Officer

olli.bremer@demoshelsinki.fi

+358 46 600 0804

Timo Harjuniemi

Vanhempi tutkija

timo.harjuniemi@demoshelsinki.fi

+358 50 520 5854

Katri Sarkia

Vanhempi konsultti

katri.sarkia@demoshelsinki.fi

+358 50 528 1070

Johannes Anttila

Vanhempi konsultti

johannes.anttila@demoshelsinki.fi

+358 44 535 1152

Iina Koskinen

Lead, tutkimuksella vaikuttaminen

iina.koskinen@demoshelsinki.fi

+358505576578

Veikko Eranti

Vanhempi asiantuntija

Outi Kuittinen

Lead, Untitled

outi.kuittinen@demoshelsinki.fi

+358 50 326 5582

Juha Leppänen

Toiminnanjohtaja

juha.leppanen@demoshelsinki.fi

+358 40 700 6585

Kaisa Schmidt-Thomé

Vanhempi asiantuntija

kaisa.schmidt-thome@demoshelsinki.fi

+358 40 070 8178

Julia Jousilahti

Vanhempi asiantuntija

julia.jousilahti@demoshelsinki.fi

+358 40 722 4931

Eedla Sofia Rahikainen

People Lead & Legal Counsel

eedla.rahikainen@demoshelsinki.fi

+358 44 0605 132

Kari Jalonen

Research Area Lead

kari.jalonen@demoshelsinki.fi

+358405801967

Oona Frilander

Vanhempi konsultti

oona.frilander@demoshelsinki.fi

+358 50 329 1586